SodaStream Jet Premium titan

0000077635

sodastream

Novinka

Výrobník sody SodaStream Jet Premium titan obsah balení: výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium, bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody, 1 ks velká opakovaně použitelná nápojová lahev, navíc 2 ks sklenic 330 ml
Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

2 299 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

SodaStream Jet Premium je výrobníkem domácí perlivé vody v nadčasovém moderním designu. Příprava sody nebyla nikdy snazší, za pomoci výrobníku si ji připravíte vždy čerstvou a přesně tak, jak ji máte rádi. Stačí zašroubovat láhev s vodou a stlačit jedno tlačítko. Potravinářský CO2 plyn z bombičky SodaStream následně během několika málo vteřin vytvoří vodu s různou perlivostí. Perlivost přitom ovlivníte počtem stisknutí. Doslova během pár vteřin vytvoříte čerstvou jemně či plně perlivou vodu, kterou můžete pít samotnou či ji dochutit podle libosti. SodaStream Jet Premium je chytrým pomocníkem, díky kterému si budete moci kdykoli připravit lahodnou perlivou vodu.

Klíčové vlastnosti

  • Výrobník domácí perlivé vody
  • Nadčasový moderní design
  • SodaStream Jet Premium s velmi jednoduchou obsluhou
  • Pro přípravu je třeba jen zašroubovat láhev s vodou a stisknout tlačítko
  • Regulace perlivosti vody dle počtu stisknutí
  • Součástí balení bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody
  • Balení obsahuje rovněž nápojovou láhev a 2 ks skleniček
  • Barevné provedení: titan

Bohaté příslušenství

SodaStream Jet Premium vyniká nejen moderním elegantním designem a snadnou obsluhou, ale rovněž skvělým příslušenstvím. Součástí balení je bombička s potravinářským CO2 plynem, díky které si připravíte až 80 l perlivé vody v závislosti na síle perlivosti. Nechybí ani nápojová láhev, kterou můžete používat opakovaně, a 2 ks masivních sklenic s objemem 330 ml od návrhářů značky SodaStream. V nich se bude perlivá voda obohacená o kousky šťavnatého ovoce náležitě vyjímat. Připravte si vždy čerstvou sodu s lahodnou chutí díky SodaStream Jet Premium.

Parametry

Displejne
Závit láhvešroubovací
Barvatitan

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Sodastream Spirit Black