Smoothie Nutri mixér Sencor SNB 4303BK

0000063108

8590669205028

SENCOR

Novinka

Sencor SNB 4303BK nutri mixér. Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny. Mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo. Výživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonu. Celý popis

Dodání do 3 dnů

1 299 Kč

1 699 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Sencor SNB 4303BK nutri mixér. Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny. Mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo. Výživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonu. Ideální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmů, bezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné poloze, neklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnost, snímatelné díly mohou být umývány v myčce na nádobí, materiál neobsahující BPA, materiál Tritan zaručuje zvýšenou bezpečnost, šest vysoce kvalitních snímatelných nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu, zabraňuje ztrátám enzymů a vitamínů, omezuje oxidaci výživných koktejlů, příslušenství: poháry pro přenášení koktejlů.

Klíčové vlastnosti

  • extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání ovoce a zeleniny
  • mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo
  • výživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonu
  • výživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dne
  • ideální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmů
  • bezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné poloze
  • neklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnost
  • snímatelné díly mohou být umývány v myčce na nádobí
  • poháry pro přenášení koktejlů

Technické parametry

Šleháníne
Hnětěníne
Sekání - krájeníano
Drcení leduano
Nástavec na kaši/pyréne
Mixovací nohane
Pracovní nádobaano
Materiál nádobyplast
Objem nádoby1 l
Kontinuální provozne
Nástěnný držákne
Regulace rychlostine
Pulsní spínačano
Barvačerná
Příkon1000 W
Displejne


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Smoothie Nutri mixér Sencor SNB 4303BK

Vložit recenzi

Smoothie Nutri mixér Sencor SNB 4303BK