Sencor SBL 2206YL

0000066718

SENCOR

Novinka

Sencor SBL 2206YL smoothie maker s výkonem 300 W. Dvě vyjímatelné lahve o objemu 0,6 l a 0,3 l s uzavíratelným víčkem na cestu. Obě lahve vyrobeny z TRITANU. Nože pokryté vrstvou titanu. Pulsní spínač pro efektivní promíchání. Více detailů

Není skladem

399 Kč

599 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Smoothie mixér Sencor SBL 2206YL

Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce:kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské výživy. Míchací nádoba může být vyjmuta a použita jako cestovní nádoba. Víčko s otvorem na pití zabraňuje náhodnému rozlití. Snadné čištění: Nádoba, víčko i nože mohou být bezpečně umývány v myčce na nádobí. Jedna vyjímatelná láhev o objemu 0,6 l a jedna o objemu 0,3 l slouží jako láhve na pití. Láhve odolné proti nárazu jsou vyrobeny z materiálu TRITAN, který neobsahuje BPA. Pulsní spínač zaručuje efektivní promíchání.

Čtyři vysoce kvalitní snímatelné nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu.

  • Zabraňují ztrátám enzymů a vitamínů
  • Omezují oxidaci výživných koktejlů

Integrovaný bezpečnostní mechanismus a neklouzavé patky zaručují maximální bezpečnost během použití. Láhve jsou vhodné pro držáky nápojů v automobilech

Parametry:

  • Příkon 300W
  • Lahev 0,6l
  • Lahev 0,3l
  • Čtyři snímatelné nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu
  • Pulsní spínač

Technické parametry

Pracovní nádobaano
Materiál nádobyplast
Objem nádoby0.6 l
Pulsní spínačano
Barvažlutá
Příkon300 W


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Gallet HS 703