Sušička Bosch WTW 85460BY

-29 %Ušetříte
5500 Kč

Sušička Bosch WTW 85460BY

BOSCH

0000046811

Novinka

Kondenzační sušička prádla Bosch WTW85460BY v energetické třídě A++, je vhodná až na 8kg prádla a vybrat si můžete z 15 programů sušení. Vlastní bezúdržbový kondenzátor s funkcí SelfCleaning, který se používá velmi jednoduše a ušetří vás únavného čištění. Díky této inovaci se kondenzátor automaticky vyčistí až čtyřikrát v průběhu sušicího procesu. Více detailů

Není skladem

13 499 Kč

18 999 Kč


BOSCH
Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Sušička Bosch WTW 85460BY

Neradi plýtváte časem a energií? Pečujete o své oblečení? Potom zbystřete! Se sušičkou WTW85460BY totiž spotřebujete minimum elektřiny, ušetříte spoustu času a zároveň svým svrškům zajistíte tu nejlepší péči. Do vínku dostala spoustu jedinečných funkcí, které zkvalitní a urychlí celý proces sušení, aniž by vašemu prádlu hrozilo sražení nebo zbytečné přehřívání. Sušička se může pochlubit speciálním bubnem, do kterého se vejde až 8 kg prádla, promyšlenou konstrukcí, která zajistí tichý chod, bezúdržbovým kondenzátorem a vnitřním LED osvětlením, díky kterému můžete na proces sušení pohodlně dohlížet. Pořiďte si domů pomocníka, na kterého se budete moci spolehnout.Sušička se samočistícím kondenzátorem SelfCleaning Condenser™: jediná sušička A++, která automaticky čistí kondenzátor za Vás.

  • SelfCleaning Condenser™: již žádné manuální čištění kondenzátoru, navíc ve třídě spotřeby A++ po celou dobu životnosti spotřebiče.
  • Třída spotřeby energie A++: velmi účinné sušení.
  • Pečeť kvality ECARF: kvalitní péče o prádlo s ohledem na citlivou pokožku a specifické potřeby alergiků.
  • Hlučnost 65 dB: obzvláště tiché sušení.
  • Systém šetrného sušení SensitiveDrying: hebké prádlo díky unikátní struktuře bubnu.Německá technologie

Skutečnou kvalitu dřímající v této sušičce poznáte už při prvním použití. Díky německé technologii je Bosch WTW85460BY v porovnání s konkurencí opravdu rychlá a úsporná. Je přesně taková, jakou jste si ji vysnili.

dpkk cz
dpkk

Tichý a výkonný kompresor

EcoSilence Drive je jedinečný kompresor, který vás zvedne ze židle. Nabízí maximální efektivitu, tichý chod a dlouhou životnost. Zkrátka vše, co od kvalitního kompresoru očekáváte.

Neruší…

Nenechte se rušit nepříjemným hlukem, který vydává spousta konkurenčních sušiček. Tento model dostal do vínku AntiVibration Design, který oceníte. Kruhovitá struktura bočních panelů zajistí větší stabilitu sušičky a znatelně snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu. Dodatečná izolace se navíc postará o tichý chod.

domaci potreby
dpk

Bezúdržbový kondenzátor

Díky funkci SelfCleaning už nebudete muset řešit otravné čištění kondenzátoru. WTW85460BY se pyšní samočisticím kondenzátorem, který se o vše postará automaticky sám a zachová tak tu nejvyšší účinnost sušení při nízké spotřebě elektrické energie.

Šetrná péče o vaše prádlo

Dopřejte svému prádlu to nejjemnější sušení v podobě funkce SensitiveDrying. Sušička má nerezový buben se speciálním povrchem, díky kterému se k prádlu dostane teplý vzduch ze všech stran a asymetricky zakřivené unašeče s měkkým povrchem zajistí každému kousku oblečení tu nejlepší péči. Výsledkem bude hebké prádlo, které bude příjemné na dotek a bude i skvěle vypadat.

Uherský brod
dpkk

Dokonalá spolupráce

Ve dvou se to lépe táhne. To platí nejen v životě, ale i při sušení prádla. Chytrý systém AutoDry neustále kontroluje teplotu a zbytkovou vlhkost prádla. Takže, ať už chcete prádlo rovnou uložit do skříně, nebo se jej chystáte nejdříve vyžehlit, stačí zvolit správnou funkci a sušička se o vše postará.

Tepelné čerpadlo

Kondenzační sušení je minulostí. Budoucnost patří technologii ActiveAir! Ta funguje tak, že vzduch ohřívá pomocí tepelného čerpadla, které efektivně využívá přítomné teplo. Díky této vychytávce je model WTW85460BY mimořádně úspornou sušičkou, která vaše prádlo nepřehřeje a ochrání jej před případným sražením.

domaci potreby
dpkk

Funkce načechrávání

Díky funkci načechrávání, která se aktivuje po samotném sušení, může vaše oblíbené tričko vypadat zase jako nové. I když cyklus načechrávání trvá až dvě hodiny, nic vám nebrání v tom, abyste jej přerušili, kdykoliv budete potřebovat.

Zaručená kvalita

Sušička Bosch se může pochlubit pečetí kvality ECARF, která ručí za to, že vaše prádlo bude mít tu nejlepší možnou péči s ohledem na citlivou pokožku a potřeby alergiků.

dp

Robert Bosch GmbH je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Logem firmy je stylizovaná kotva elektromotoru.


Sppolečnost je zaměřuje především na výrobu dílů a zařízení pro automobilový průmysl, domácích spotřebičů a elektrického nářadí. Mimo jiné se firma věnuje i průmyslové technologii balení, výrobě pro stavebnictví a průmysl i zabezpečovací technice.


BOSCH-logo