Philips 24PHT4000

Philips 24PHT4000

Philips

0000053161

Novinka

Vše, co potřebujete, v kompaktním provedení: tenký LED televizor Philips řady 4000 s technologií Digital Crystal Clear. Užijte si realistický obraz, čistý zvuk a užitečné dodatečné funkce, jako jsou porty USB a HDMI navíc. Ideální volba pro jakoukoli místnost vašeho domova. Více detailů

4 990 Kč


Philips
Hlídat cenu

Popis produktu

Potřebujete televizor, který bude praktický, stylový a splní všechna vaše očekávání? Potom je pro vás Philips 24PHT4000/12 s úhlopříčkou 24 palců ideální volbou. Je tenký, nabídne super čistý zvuk a dokonale realistickou podívanou doplněnou o další dodatečné funkce, jako jsou porty USB a HDMI.

Ostrý a plynulý obrazOstrý a plynulý obraz

Díky technologii Perfect Motion Rate bude kvalita všech obrazových políček dokonalá. Ať už fandíte rychlým sportům nebo akčním filmům, obraz bude vždy perfektně ostrý a plynulý.

 

Sdílejte zábavu…Sdílejte zábavu…

K dispozici máte USB port pro připojení digitálního fotoaparátu nebo jiného multimediálního zařízení. Přehrávání médií z nich je tak jen otázkou jednoho klepnutí. A cože lze prohlížet? Videa, fotografie i hudbu na velké obrazovce.

24pht4000 PhilipsJe přenosný

Tento televizor byl navržen tak, aby mohl být vždy tam, kde to žije. Je kompaktní, lehký a přitom stylový. Díky tomu jej budete moci přenášet například do kuchyně k vaření nebo ven ke grilování s přáteli.

24PHT4000 PhilipsÚzký rámeček

Není rám jako rám. A protože televizor není pouhý obrázek na zeď, odpovídá tomu i jeho moderní úzký rámeček, který vám dopřeje větší porci obrazu na menší ploše.

Obraz bez jediné chybičkyObraz bez jediné chybičky

O tuhle podívanou se prostě budete chtít podělit! Technologie Digital Crystal Clear se postará o ostrý a přirozený obraz plný kontrastu a barev.

Integrované připojeníIntegrované připojení

Už žádné klubko kabelů, které nemá začátek ani konec. Vystačíte s jedním kabelem HDMI, který ze zařízení do televizoru přenáší současně obraz i zvuk. Aby toho ale nebylo málo, nabízí televizor funkci EasyLink, se kterou vám k ovládání televizoru, DVD přehrávače, set-top boxu a dalších zařízení bude stačit pouze jeden dálkový ovladač.

Vstup pro počítačVstup pro počítač

Televizor můžete využít také jako počítačový monitor. Stačí připojit kabel VGA a jízda může začít.

Úhlopříčka obrazovky60 cm
Úhlopříčka v palcích24"
Druh televizorůLED
Energetická třídaA+
Wi-FiNe
Délka záruky24 měsíců