LG OLED55B13LA

Novinka

0000104221

8806091200556

LG

Novinka

OLED TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160) o úhlopříčce 139 cm (55 "), tuner DVB-T/T2 (HEVC)/S2/C, HDR s Dolby Vision. OS webOS 6.0, Wi-Fi webový prohlížeč, Bluetooth, LAN, DLNA, HbbTV, herní režim, hlasové ovládání, Google Assistant, Amazon Alexa, Miracast, nahrávání na USB, Timeshift. Celý popis

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

24 990 Kč

28 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 68,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

 • 4K rozlišení (ULTRA HD)
 • Dokonalá černá a nekonečný kontrast
 • Procesor α7 Gen4
 • webOS SMART TV + HbbTV
 • Propojení s mobilem
 • LG ThinQ

ROZJASNĚTE SVĚT POMOCÍ SAMOSVÍTÍCÍCH PiXELŮ

Na LG OLED TV je radost pohledět. Samosvítící pixely poskytují skutečně působivou kvalitu obrazu a celou řadu možností designu. Nejmodernější technologie pomáhají vzbudit nečeknou úroveň obdivu. Získáte v něm všechno, co máte na televizorech rádi – ale ve všech ohledech dokonalejší.

Čím se OLED technologie odlišuje od ostatních?

Odpovědí jsou samosvítící pixely. Technologie samosvítících displejů, která revolučním způsobem mění zážitek ze sledování. Na rozdíl od LED TV, které jsou omezeny technologií podsvícení, LG OLED TV dokáží zprostředkovat neuvěřitelně reálný obraz a nabízí jedinečný design.

SAMOSVÍTÍCÍ PiXELY

100 milionů důvodů zamilovat si OLED.
Pokud jde o kvalitu obrazu, OLED hravě poráží LED. Důvodem je, že OLED má miliony samosvítících pixelů schopných vytvořit dokonalou černou a přesné barvy. Výsledkem je zážitek jako žádný jiný.

Nekonečný kontrast

OLED, která zastíní LED.
Jednoduše řečeno OLED má miliony samosvítících pixelů, které se rozsvěcují a zhasínají, aby zajistily dokonalou černou a nekonečný kontrast. Taková černá je lepší než u mini-LED a LED TV. Nezáleží tedy na tom, kolik tisíc diod mají LED TV v podsvícení. Vždy budou ve stínu OLED TV.

Věrnost barev 100%

OLED poskytuje úchvatné barvy.
Globální testovací agentura Intertek potvrdila, že displeje LG OLED mají 100% věrnost barev. To znamená, že barvy, které vidíte na obrazovce, věrně odrážejí barvy původního obrazu. Takže všechno, co vidíte, vypadá tak, jak autor zamýšlel.

100% rozsah barev

Oslnivé zobrazení barev.
Televizory LG OLED dosahují plného barevného rozsahu díky vynikající technologii reprodukce barev televizorů LG. Se 100% barevným rozsahem může LG OLED vyjádřit 100% spektra DCI-P3 v 3D barevném prostoru, který pokrývá celý rozsah jasu televizoru. To znamená, že barvy zůstanou živé a realistické s plnou sytostí bez ohledu na to, jak jasný nebo tmavý je displej.

LG OLED TV.

Pohled, jaký nikde jinde nenajdete.
Pokud hledáte TV, jakou jinde nenajdete, už hledat nemusíte. LG OLED TV je umělecké dílo, velké plátno, portál do herního světa a sedadlo v první řadě na sportovní akci. Je to vše, co od televizoru chcete.

OLED Cinema.

A cenu za nejlepší kvalitu obrazu získává…
LG OLED TV při každém sledování poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz, jež si zaslouží ocenění. A díky dokonalé černé a 100% věrnosti barev můžete filmy vidět tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli.

Zábava

Domov pro všechny vaše oblíbené služby.
Získejte přístup k aplikaci Apple TV, Netflix. Všechny nejnovější filmy, televizní seriály, dokumenty a živé sportovní zápasy najdete na jednom místě.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

Úžasný zážitek při sledování TV
Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu na základě žánru sledovaného obsahu a okolního prostředí, zatímco Dolby Atmos poskytuje multidimenzionální prostorový zvuk – mocná kombinace, která je zárukou dechberoucích filmových zážitků.

FILMMAKER MODE™

Vize režiséra probuzená k životu.
Režim FILMMAKER MODE™ vypne vyhlazování pohybu, ale zároveň zachovává původní poměr stran, barvy i frekvenci snímků. Díky tomu přesně vystihuje vizi režiséra, takže si film užijete tak, jak byl zamýšlen.

HDR 10 Pro

Získejte zábavu v plném rozsahu.
Vlastní technologie LG pro vysoký dynamický rozsah, HDR 10 Pro, upravuje jas tak, aby vylepšil barvy, odhalil každý drobný detail a přinesl realisticky čistý obraz - také ještě zlepšuje běžný obsah HDR. Nyní budou všechny vaše oblíbené filmy a pořady živější a zábavnější od začátku do konce.

OLED Gaming.

Pro soupeře hra končí.
LG OLED TV vám dopřeje náskok ve hře díky rychlé odezvě, nejnovějším herním funkcím a 120Hz displejem pro plynulejší hraní her. Je to dokonalý televizor pro vaše hry.

Partnerství s předními lídry v oboru her

Neporazitelná kombinace.
LG i nadále spolupracuje se špičkami v oboru, abyste si mohli hraní her užívat skutečně naplno. Spojili jsme se se společnostmi NVIDIA a AMD, abychom z LG OLED TV vytvořili jediný televizor s certifikací G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Podporujeme také AMD FreeSync. Díky této kombinaci jsme dosáhli ohromující kvality obrazu a ultra rychlé odezvy OLED. Máte tak záruku, že z každé hry dostanete maximum.

Nejnovější herní specifikace

Hrajte na nejvyšší úrovni.
Televizory LG OLED jsou schopné odezvy 1 ms, zatímco podpora VRR, ALLM a eARC splňuje nejnovější specifikace HDMI 2.1. Tyto funkce umožňují robrazit rychle se pohybující obsah ve vyšším rozlišení a hladkou synchronizovanou grafikou, což vám dává realističtější zážitek a větší šanci na výhru.

Optimalizace her

Nevídané úrovně ovládání.
Funkce Game Optimizer spojuje všechna nastavení hry na jedno místo. Automaticky upravuje obraz, aby bylo možné grafiku optimalizovat bez ohledu na typ hry, kterou hrajete. Můžete také přepínat mezi technologiemi NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, takže všechny vaše hry budou plynulejší, s menšími prodlevami, bez sekání a trhání.

OLED Sport.

TV ve vlastní lize.
LG OLED TV prezentují každý zápas v celé jeho realistické kráse. Rychlá sportovní akce s plynulým pohybem znamená, že divák nikdy neměl lepší podívanou – teď máte k dispozici sedadlo pro ty nejlepší sportovní akce v první řadě.

Design OLED.

Inovace neuvěřitelných rozměrů.
LG OLED TV mění názor na to, jak by měly televizory vypadat. Jejich neuvěřitelně tenké provedení je tak stylové - nejenže doplní váš domácí interiér, ale také ho vylepší.

Procesor α7 4K Gen4 AI

Mozek, který vás ohromí.
Středobodem každého LG OLED TV je procesor α7 Gen4 4K AI, revoluční čip, který k analýze a optimalizaci obsahu využívá algoritmy hlubokého učení. Každá úprava obrazu a zvuku probíhá automaticky, takže všechno, co sledujete, bude vypadat úchvatně.

AI Picture

Takto vypadá profesionál.
Díky použítí rozsáhlé databáze, které čítá více než milion vizuálních datových bodů, je algoritmus hlubokého učení schopný rozpoznat druh obsahu, odstraňuje obrazový šum a optimalizuje kvalitu obrazu.

AI Sound

Zvuk vyladěný na profi úroveň.
Díky učení z více než 17 milionů audio datových bodů procesor identifikuje hlasy, efekty a frekvence, aby poté mohl optimalizovat zvuk dle žánru. Vy si tak poslech můžete mnohem více užít.

LG OLED.

Záleží nám na celkovém obrazu.
LG OLED TV jsou pro vás i životní prostředí bezpečnější než LED TV. Protože naše televizory využívají samosvítící pixely, jsou příjemnější pro oči, a to i při dlouhodobém sledování. Panely LG OLED byly také oceněny jako ekologicky šetrná zařízení s menším rizikem škodlivých emisí.

Šetrný pro oči

Sledujte v pohodlí a déle.
Pokud se obáváte o oči své a vaší rodiny, televizory LG OLED poskytují bezpečnější způsob, jak sledovat TV po delší dobu. LG OLED byly certifikovány od mezinárodních agentur TÜV Rheinland (TUV) a Underwriter Laboratories (UL) jako displeje s nízkou hladinou modrého světla, displeje bez blikání a bez oslnění. Televizory LG OLED jsou také prvními panely ze všech druhů televizorů, které získaly certifikaci Eyesafe® vyvinutou společností TUV-Eyesafe®.

Péče je naší přirozeností.

Televizory LG OLED jsou oficiálně šetrnější k planetě. Ve srovnání s LED televizory jsou bezpečnější, protože nepoužívají podsvícení, jsou vyrobeny z menšího množství plastů, používají méně nebezpečných materiálů a mají nižší riziko vzniku znečišťujících látek v ovzduší.

ThinQ AI

Myslíte si, že znáte smart technologie?
Zamyslete se znovu.
LG ThinQ je tu, abyste si sledování televize mohli užít na maximum. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte svůj televizor hlasem pomocí zbrusu nové domácí obrazovky, která vám nabídne větší pohodlí a snazší ovládání.

Nová domácí obrazovka

Vítejte ve svém novém domácím prostředí
Vaše dny nekonečného hledání nového obsahu nebo starých oblíbených pořadů se blíží ke konci. Domácí obrazovka byla přepracována tak, aby vám na jednom místě zobrazila vše, co stojí za sledování. Užijte si přizpůsobená doporučení obsahu na základě vaší historie sledování, rychlý přístup k nejrůznějšímu obsahu a snadnější ovládání připojených zařízení.

Magic Remote

Spíše kouzelná hůlka.
Přepracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží, a rychlejším vyhledáním díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěné AI poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco tlačítka pro hlavní poskytovatele obsahu nabízí zkratky ke všem vašim oblíbeným položkám. Kromě toho teď máte k dispozici funkci Magic Tap – chytrý nový trik, který připojí váš telefon k televizoru.

Hlasové ovládání

Vaše centrum domácnosti.
LG ThinQ nabízí jednoduché příkazy a ovládání domácího systému IoT pomocí rozpoznávání přirozeného hlasu.SPECIFIKACE

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

 • Modelová řada 2021
 • Smart TV Ano
 • Typ displeje OLED
 • Typ podsvícení OLED
 • Velikost obrazovky ( inch ) 55
 • Velikost obrazovky (cm) 139
 • Formát obrazu 16:9
 • Lokální stmívání Bodové stmívání
 • Rozlišení 3840 x 2160
 • Procesor Procesor α7 4K Gen4 AI

DRUHY PŘÍJMU SIGNÁLU

 • Pozemní (terestriální) příjem signálu DVB-T2
 • Kabelový příjem TV signálu DVB-C
 • Satelitní příjem TV signálu DVB-S2
 • HbbTV Ano
 • Příjem digitální TV Ano

OBRAZ

 • HDR10 Pro / Dolby Vision IQ / HLG Ano / Ano / Ano
 • HFR / AI kontrola jasu Ano / Ano
 • HEVC (H.265 kodek) / VP9 / AV1 Ano / Ano / Ano
 • Vylepšení rozlišení obrazu (Upscaler) 4K
 • Obnovovací frekvence panelu TM200 (120 Hz)
 • Rozšířený rozsah barev Perfect Color
 • Auto Low Latency Mode (ALLM) Ano
 • G-Sync / FreeSync / VRR Ano / Ano / Ano
 • FILMMAKER MODE™ Ano
 • AI obraz / AI zvuk Ano / Ano

ZVUK

 • Systém reproduktorů 2.2k
 • Hudební výkon (Watt) 40W
 • Dolby Atmos / OLED Surround Ano/Ano
 • Bluetooth Surround Ano
 • Bezdrátová zvuková synchronizace Ano
 • Podporované zvukové kodeky AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
 • Ladění zvuku jedním dotykem Ano
 • SIMPLINK (HDMI CEC) Ano
 • eARC / ARC Ano/Ano

SMART TV

 • Internetový prohlížeč Ano
 • LG ThinQ Ano
 • Kompatibilita s aplikací LG ThinQ Ano
 • LG Home Dashboard Ano
 • Operační systém webOS Smart TV

SMART SHARE

 • Google Asistent Ano (dostupnost dle místa a podmínek poskytovatele)¨
 • Amazon Alexa Ano (dostupnost dle místa a podmínek poskytovatele)
 • Apple AirPlay 2 Ano
 • Apple HomeKit Ano
 • Nahrávání TV vysílání Ano
 • Rychlý přístup do aplikací (Quick access) Ano
 • Připojení klávesnice, myši Ano
 • Připojení mobilního telefonu Ano
 • Bluetooth V5.0 Ano

SÍŤ

 • DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba) Ano
 • Miracast Ano
 • WiFi Ano

KONEKTORY

 • RF vstup 2
 • Kompozitní vstup 0
 • Komponentní vstup 0
 • Scart 0
 • Optický výstup 1
 • LAN konektor 1
 • CI Slot 1
 • HDMI 1.4 0
 • HDMI 2.0 2
 • HDMI 2.1 2
 • USB 3
 • Sluchátkový výstup / Line out 1

TV PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Magický ovladač Ano (MR21)

ROZMĚRY A HMOTNOST

 • Rozměry TV - balení (Š x V x H) 1446 x 810 x 207 mm
 • Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H) 1228 x 706 x 46,9 mm
 • Rozměry - TV včetně stojanu (Š x V x H) 1228 x 744 x 246 mm
 • Rozměry - TV stojan (Š x H) 559 x 246 mm
 • Hmotnost (čistá / s obalem) 19,9 / 25,6 kg
 • Držák na stěnu / VESA OLW480 / 400x200

SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE(W)

 • Energetická třída G (v rozsahu A až G)
 • Pohotovostní režim 0,5W
 • Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení) 104 kWh / 1000 h
 • Spotřeba energie (Zapnutá - HDR) 182 kWh / 1000 h

Spíše kouzelná hůlka.

Přepracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží, a rychlejším vyhledáním díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěné AI poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco tlačítka pro hlavní poskytovatele obsahu nabízí zkratky ke všem vašim oblíbeným položkám. Kromě toho teď máte k dispozici funkci Magic Tap – chytrý nový trik, který připojí váš telefon k televizoru.
 
*Podpora NFC se může u jednotlivých modelů lišit.

Technické parametry

Obrazovka
Úhlopříčka 139 cm
Typ OLED
Rozlišení 3840x2160
Frekvence zpracování obrazu 100 Hz
Tunery
Tunery DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
Funkce
Funkce Bluetooth, HbbTV, Možnost zavěšení na stěnu, Ovládání chytrým telefonem, Ovládání hlasem, Teletext, WiFi, Magic Motion Remote, USB rekordér, USB přehrávač, DLNA, Webový prohlížeč
Rozhraní
Rozhraní Optický audio vstup, HDMI, USB vstup, CI slot
Spotřeba
Energetická třída G
Rozměry
Šířka (bez podstavce) 122,8 cm
Výška (bez podstavce) 70,6 cm
Hloubka (bez podstavce) 4,69 cm

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

LG OLED55B13LA

Vložit recenzi

LG OLED55B13LA