HP DeskJet 2130

-38 %Ušetříte
600 Kč

HP DeskJet 2130

HP

Novinka

Usnadněte si každodenní tisk, skenování a kopírování s multifunkční tiskárnou HP DeskJet 2130, která jednoduše funguje – ihned po vybalení. Ušetřete peníze při použití volitelných inkoustových kazet s vysokou výtěžností. S kompaktní multifunkční tiskárnou navíc ušetříte i místo. Více detailů

Není skladem

999 Kč

1 599 Kč


HP
Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

HP DeskJet 2130

Mít v domácnosti tiskárnu je dnes stejná samozřejmost jako mít počítač samotný. Usnadněte si každodenní tisk, skenování a kopírování. Značka HP vám nabízí multifunkční tiskárnu, se kterou zvládnete snadno a rychle vytisknout referát či prezentaci, nebo naskenovat důležitý dokument pro rozesílání e-mailem.

Není překvapující, že tiskárna nese podtitul All-in-One. Umožní vám totiž rychlý tisk, skenování a kopírování. Vše v jedné malé krabičcekompaktních rozměrů a s nízkou hmotností. Její přenášení z místa na místo nebo uskladnění i v menších domácnostech je naprosto bezproblémové.

Tisk bez čekání

Tiskárnu stačí jednoduše zapojit. Po krátké instalaci ovladačů bude hardware ihned připraven k použití. Následné ovládání provádíte pomocí přehledných tlačítek. Spokojeni budou i náročnější uživatelé. Máte možnost tisknout až dvakrát více stránek. Originální inkoustové kazety HP jsou speciálně vyrobeny s vysokou výtěžností tak, aby dosahovaly maximálního výkonu.


Technické parametry

Typ tiskárnymultifunkční
Tiskinkoustový barevný
Max. formát tiskuA4
Fotoano
Wi-Fine
LAN(RJ45)ne
Faxne
Přenosnáne
Rozlišení tisku4800 DPI
Rychlost tisku - č.b.str./min.
Rychlost tisku - barevněstr./min.
Displejne
Duplexní režimne
Čtečka karetne
Operační systémWindows / Mac OS / Linux
Spotřeba10 W
USBano
Šířka42.6 cm
Hloubka30.2 cm
Výška14.9 cm
Hmotnost3.4 kg
Paralelní portne
Barvabílá