Tyčový vysavač Electrolux EENL52TG

Tyčový vysavač Electrolux EENL52TG

Electrolux

Novinka

Domácnost se bez čistých podlah bohužel neobejde, pořiďte si proto skvělého pomocníka do domácnosti, kanceláře nebo na chalupu, se kterým bude úklid a vysávání podlah hračka. Seznamte se s novinkou v podobě tyčového vysavače Electrolux Ultra Energica EENL52TG v nadčasovém šedém designu, s jehož dostatečným příkonem 750 W bude váš úklid účinný a rychlý zároveň. Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

2 449 Kč

2 999 Kč Ušetříte 18% = 550 Kč


Electrolux
Hlídat cenu

Electrolux EENL52TG

Domácnost se bez čistých podlah bohužel neobejde, pořiďte si proto skvělého pomocníka do domácnosti, kanceláře nebo na chalupu, se kterým bude úklid a vysávání podlah hračka. Seznamte se s novinkou v podobě tyčového vysavače Electrolux Ultra Energica EENL52TG v nadčasovém šedém designu, s jehož dostatečným příkonem 750 W bude váš úklid účinný a rychlý zároveň. Do tyčového vysavače Electrolux Ultra Energica EENL52TG není třeba kupovat drahé prachové sáčky. Je vybaven sběrnou nádobou o objemu 1,5 l, do které jsou vysávány veškeré nečistoty, vlasy a prach. Se standardní podlahovou hubicí DustPro vysajete jakoukoliv tvrdou podlahu, ať už se jedná o vinyl, parkety, lamino, stejně jako koberce s krátkým i dlouhým vlasem. Vysavač se vyznačuje velmi nízkou hmotností 3,2 kg, proto jej nebudete mít problém přenést. Dostatečnou volnost pohybu máte zaručenou díky přívodnímu kabelu s délkou 5 m, která představuje akční rádius až 7 m.

 • příkon 750 W
 • hlučnost 80dB(A)
 • kapacita nádoby na prach 1.5l
 • standardní podlahová hubice DustPro
 • hubice na tvrdé podlahy
 • délka přívodního kabelu 5m
 • akční rádius 7m
 • barva šedá

Rozměry výrobku:

 • Hmotnost (kg): 3.200
 • Výška (cm): 123.00
 • Šířka (cm): 27.00
 • Hloubka (cm): 27.50

Technické parametry

Hmotnost 3.2 kg
Typ vysavače tyčové
Hlučnost 80 dB
Délka přívodového kabelu 5 m
Příkon 750 W
Filtr bezsáčkový

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo