Šicí stroj Toyota ECO 15CG

Šicí stroj Toyota ECO 15CG

Novinka

Stroj je připravený pro šití dvoj-jehlou a dosažení pěkných, neobvyklých barevných kombinací a je vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou životnost stroje. Více detailů

Dodání do 3 dnů

3 249 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Toyota ECO 15CG

Uvažujete-li o šicím stroji jako o praktickém, nenáročném nástroji pro uskutečnění Vašich nápadů, o stroji, ke kterému nebudete dlouhé hodiny číst návod k obsluze a zkoušet různá nastavení a přitom dáváte přednost pěkným výrobkům s moderním tvarem a krásně sladěnými barvami, neměla by Toyota ECO15 ujít Vaší pozornosti.

Barevný grafický návod umístěný přímo na stroji po odklopení malého krytu Vás provede všemi postupy přehledně krok za krokem. Vše v jednoduchém, praktickém provedení oceněném německou zkušebnou a v kvalitě, na kterou jste u firmy TOYOTA zvyklí.

Plynulé nastavení šířky stehu až do 4mm, intuitivní nastavení všech prvků, zaklapávací snadno vyměnitelné šicí patky, horizontální chapač pro snadné vkládání a kontrolu spodní cívky, automatické ovládání síly vpichu jehly, použití nejkvalitnějších materiálů, nízké nároky na servis a dlouhá životnost stroje je charakteristika šicího stroje nové generace.

Šicí stroj má v označení zkratku ECO. Toto označení nesou šicí stroje vyrobené nejmodernější technologií šetřící přírodní zdroje a energii, aby naše životní prostředí zůstalo stále zelené.

Zcela novým prvkem pak je použití vysoce pevné a kvalitní oceli pro konstrukci hlavních částí stroje oproti hliníkové konstrukci většiny strojů. Výhoda nového postupu spočívá v tom, že na výrobu ocelových částí se spotřebuje jen zlomek energie potřebné pro výrobu hliníku, ocelové části, zcela nově navržené počítačem jsou navíc proti hliníkovým částem lehčí a pevnější čímž šetří další náklady při dopravě a které ocení i zákazník při přenášení stroje. Konstrukce stroje, zaručuje nejen velmi nízkou hmotnost, ale i vyvážený chod bez rušivých vibrací a velmi nízkou hlučnost – charakteristiky pro které šicí stroje TOYOTA oceňuje stále více zákazníků po celém světě.

  • 15 druhů nejpoužívanějších stehů jako např. základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů a z toho i několik dekorativních včetně oblíbeného šachovnicového
  • Stroj je připravený pro šití dvojjehlou a dosažení pěkných, neobvyklých barevných kombinací
  • Automatické ovládání síly vpichu jehly
  • Plynulé nastavení šířky stehu až do 4 mm, přesné, čtyřkrokové šití knoflíkové dírky
  • Snadná výměna přítlačných patek pouhým zaklapnutím
  • Kvalitní osvětlení
  • Horizontální chapač i cívka umístěná pod průhledným krytem pro snadnou kontrolu návinu i její výměnu
  • Rám i všechny důležité prvky vyrobené z moderních slitin lehkých kovů zaručují při velmi nízké hmotnosti dlouhou životnost stroje a minimální poruchovost
  • Snadné pro manipulaci a přenášení
  • Hmotnost 5,5 kg

Technické parametry

Hmotnost

5.5 kg

Počet programů

15

Světlo

ano

Druhy stehů

15