Tekutý prací prostředek pro děti Bupi Baby Color 3L

-5 %Ušetříte
10 Kč

Tekutý prací prostředek pro děti Bupi Baby Color 3L

Novinka

Bupi Baby Color je speciální prací prostředek s obsahem mýdla určený k šetrnému praní barevného dětského prádla. Svým složením je vhodný i k praní prádla dětí a dospělých s citlivou pokožkou. Více detailů

Skladem u dodavatele

189 Kč

199 Kč


Hlídat cenu

Tekutý prací prostředek pro děti Bupi Baby Color 3L

Novorozenec má jemnější pokožku než dospělý člověk, jeho pokožka je velmi citlivá a rychle se podráždí. Rozhodně se u malých dětí nespoléhejte na běžný prací prostředek, který je agresivní k pokožce a může způsobit alergie. A to jak při praní bílého, tak i barevného prádla. Přinášíme na trh nový speciální prací přípravek Bupi BABY COLOR s obsahem mýdla, určený na šetrné praní kojeneckého a dětského prádla. Jeho složení nedráždí citlivou dětskou pokožku a je vhodný i pro alergiky, protože neobsahuje žádné enzymy, fosfáty, barviva, bělidla a optické zesvětlovače. Bupi BABY COLOR prací prostředek příjemně voní, parfém neobsahuje alergeny a je vhodný na praní v pračce i na ruční praní.

Hlavní vlastnosti:

  • 0% enzymů, fosfátů, barviv, bělidel a optických zesvětlovačů
  • Parfém bez alergenů
  • Dermatologicky testované
  • Chrání barvu prádla
  • Nedráždí citlivou pokožku děťátka
  • Použití: 0 měsíců +


Důležitá informace:
Jemná vůně přidaná do pracího prostředku neobsahuje alergeny a je jen velmi decentní. Přípravek je vhodné použít při praní jemných barevných tkanin. Tekutý prací prostředek má tu výhodu, že se lépe rozpouští a proto na tkaninách zůstává po vyprání jen nepatrné množství přípravku. Určený na praní barevného dětského prádla a jemných tkanin, v ruce nebo v pračce.

Technické parametry

Balení: 3 l (40 praní)