Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSGREEN58 černý

Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSGREEN58 černý

Electrolux

0000060408

Novinka

Vysavač ZUSGREEN58 disponuje výkonem 1000W, je velmi tichý 61dB(A), omyvatelný Hygiene Filter™, mechanická regulace výkonu, příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka,hubice na čalounění), hubice Aeropro Parketto, objem prachového sáčku 3,5l, sáček typu S-Bag eco Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

5 999 Kč


Electrolux

Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSGREEN58 černý

Vyroben z 55% recyklovaného plastudpkk

Toto je ztělesnění vysávání, které je šetrné k životnímu prostředí. Vysavač UltraSilencer™ ZEN Green je vyroben z 55% recyklovaného plastu. Na konci jeho životnosti tak lze recyklovat celých 92 % spotřebiče. Dokonce i obal je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu a lze jej samozřejmě zcela recyklovat.

dpkk.czEnergetická úspora 65 %

Ušetřete energii, aniž byste museli omezit výkon. Vysavač UltraSilencer™ ZEN spotřebovává polovinu energie, kterou potřebuje standardní vysavač o příkonu 2 100 Wattů. Nemá to ale žádný vliv na jeho výkon. Naopak, aerodynamický interiér je konstruován tak, aby bylo vytvářeno účinnější sání při nižší spotřebě energie.

Extra tichý vysavač se systémem Silent Zen™Uherský Brod

Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli se systémem Silent Zen™, je vysavač UltraSilencer™ ZEN vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí Silent Zen™.

Uherský BrodHubice Silent Zen™ pro ještě tišší a účinné vysávání

Naše hubice Silent Zen™ zajišťuje při vysávání ještě nižší hlučnost. Díky aerodynamickému designu vysavače UltraSilencer™ ZEN a hubici se sacím účinkem do hloubky získáte intenzivní a účinný sací výkon bez vysoké hladiny hluku.

Systém Motion Control™ pro měkkou a snadnou manévrovatelnostUherský brod vysavače ZUSGREEN

Systém Motion Control™ umožňuje stabilní pohyb, plynulé otáčení a dynamický tah a zajišťuje tak kontrolovaný a bezproblémový přechod mezi místnostmi.

Parametry

Výrobce Electrolux opravit
Barva černý opravit
Typ vysavače podlahové opravit
Hlučnost 58 dB opravit
Délka přívodového kabelu 9 m opravit
Příkon 700 W opravit
Filtr sáčkový opravit
Objem sáčku/nádoby na prach 3.5 l opravit
Akční rádius 12 m opravit
Vysávání suché opravit
Provedení sáčkové opravit
Energetická třída A opravit
Třída emisí prachu z vysavače A opravit
Třída účinnosti vysávání koberců C opravit
Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah A opravit

Funkce a ovládání

Indikátor plnosti sáčků ano opravit
Turbokartáč ne opravit
Soft Start ano

Neuvěřitelně tichý

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo