-11 %Ušetříte
199 Kč

Extol Craft čistič vysokotlaký, 1400W 413103

0080433

Extol

Novinka

Extol Craft čistič vysokotlaký, 1400W 413103 představuje praktický všestranný vysokotlaký čistič. Písty jsou vyrobeny z tvrzené nerezové oceli a je určen k čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu a plastu. Více detailů

Není skladem

1 690 Kč

1 889 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 68,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

Tento malý a všestranný vysokotlaký čistič obsahuje kovové čerpadlo s písty z tvrzené nerezové oceli a je určen k čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu, plastu.

Hlavní uplatnění nachází tento výrobek při mytí dopravních prostředků, při čištění chodníků, teras, fasád domů, zahradního nářadí, odstraňuje mech a řasy apod., přičemž se využívá zejména účinku vysokého tlaku vody, který je dostačující pro většinu čistících úkonů.

Technické parametry

napětí/frekvence:230V/50Hz
příkon:1400W
max. přípustný tlak:100bar
pracovní tlak:70bar
průtok vody:5,5l/min
tlak na přívodu vody:2-10bar
teplota použité vody:5-40°C
krytí:IPX5
hmotnost:3,5kg
Příkon1400 W

Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní nasazení v domácnostech i průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách. 


Extol Industrial používá prvotřídní materiál - a rozhodně na něm nešetří. Kalená ocel použitá oproti běžnému nářadí při výrobě klíčových dílů nejen zvyšuje jejich odolnost, ale zlepšuje jejich funkci a zamezuje zaseknutí materiálu. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení.


Extol

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Riwall REPW 120 SET