Gril Tescoma Party Time

0000058108

8592028484090

Tescoma

Novinka

Vysoce výkonný přenosný gril s turbo ventilátorem, díky kterému lze grilovat již 5 minut po zapálení dřevěného uhlí a teplotu grilu snadno regulovat. Celý popis

Není skladem

2 299 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 58,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Tescoma Party Time Gril

Relaxujte a grilujte

Relaxujte a skvěle se bavte se svými přáteli nebo rodinou v pohodlí vaší zahrady a nechte se unášet skvělou chutí lahodných grilovaných pokrmů s venkovním grilem Tescoma Party Time. Grilujte pomocí tohoto moderního grilu na dřevěné uhlí ty nejlepší pokrmy, jaké si dokážete představit a užívejte si skvělé atmosféry zahradní párty. Malá spotřeba uhlí a vysoká efektivnost grilovaného jídla bude ještě lepší s výkonným turbo ventilátorem, který vhání vzduch do uhlí a tím zvyšuje celkový výkon grilu. Takže vaše grilování bude rychlé a pravdu jednoduché.

Rychlost a efektivnost

Opravdu velká rychlost grilu je extrémní výhodou, nejen že vaše maso na něm je rychle hotové, ale také sám gril je připravený ke grilování už za pouhých 5 minut. A během grilování lze snadno regulovat pomocí nastavitelných otáček ventilátoru. Ventilátor rozhání teplo po celém grilu a vaše maso bude rovnoměrně propečené přesně jako od těch nejlepších šéfkuchařů. Navíc šťáva z masa neteče do rozpáleného uhlí, to je uzavřené. Takže nehrozí, že byste maso spálili nadměrným ohněm, který šťáva z masa rozdmýchává. A na vás nebude gril zbytečně kouřit.

100% bezpečný

Dřevěné uhlí můžete do zásobníku kdykoliv přiložit, aniž byste se spálili nebo sundávali pokrmy z grilu. Proto grilování s grilem Tescoma Party Time je 100% bezpečné. Pohodlné úchytky na roštu pro jeho přenášení se nachází mimo grilovací zónu, kde stoupá horký vzduch, a proto zůstanou vždy chladné. Mytí grilu je opravdu jednoduché a účinné. Všechny jeho nerezové části jsou vhodné do myčky, takže si s grilem nedáte téměř žádnou práci. A tělo grilu se dá jednoduše vyčistit vlhkou utěrkou a vysušit.

Grill Tescoma Party Time - vysoce výkonný přenosný gril s turbo ventilátorem.

Vlastnosti a výhody:

  • Power gril PARTY TIME je moderní venkovní gril na dřevěné uhlí ideální pro grilování všech obvyklých pokrmů při zahradních párty, posezení s přáteli, rodinných oslavách apod.
  • Gril je opatřen výkonným turbo ventilátorem, který do zásobníku s dřevěným uhlím vhání vzduch, a tím výrazně zvyšuje účinnost grilu a zároveň snižuje spotřebu dřevěného uhlí.
  • Gril je připravený ke grilování do 5 minut po zapálení dřevěného uhlí, teplotu grilu lze během grilování pomocí plynule nastavitelných otáček ventilátoru snadno regulovat.
  • Horký vzduch je rozváděn po celé ploše grilovacího roštu a pokrmy připravované na Power grilu PARTY TIME jsou rovnoměrně propečené.
  • Zásobník s dřevěným uhlím je při grilování uzavřený, šťávy z pokrmů nestékají na rozžhavené uhlí (nehoří), ale stékají do nerezové nádoby. Power gril PARTY TIME proto při grilování nekouří!
  • Unikátním technickým řešením je grilovací rošt s odnímatelnou středovou částí, dřevěné uhlí lze doplňovat do zásobníku i v průběhu grilování a rozpálený rošt s grilovanými pokrmy není potřeba z grilu sundávat.
  • Toto patentem chráněné řešení Vývojového a design centra nabízí TESCOMA jako jediná značka na světě. S podobným principem bezpečného doplňování uhlí do grilu v průběhu grilování se u konkurenčních grilů nesetkáte.
  • Velký grilovací rošt z nerezavějící oceli má prostorné úchyty pro pohodlné přenášení, úchyty se nachází mimo zónu se stoupajícím horkým vzduchem a při běžném použití nepálí, stejně jako při běžném použití nepálí vnější plášť grilu.
  • Power grill PARTY TIME se snadno udržuje čistý, všechny nerezové části jsou vhodné do myčky, je perfektně skladný.
  • Turbo ventilátor je poháněn 4 běžnými tužkovými AA bateriemi 1.5 V, které vystačí na cca 10 hodin grilování - baterie nejsou součástí balení.


Materiál:
Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného povrchově upraveného kovu.

Použití:
Příprava grilu - do těla grilu vložte nerezovou nádobu na tuk a na otvor pro přívod vzduchu nasaďte misku pro podpalovač. Do misky pro podpalovač naneste cca 1 cm široký pruh gelového podpalovače a zapalte jej. Ovladač ventilátoru otočte na maximum doprava, rozsvítí se kontrolka a ventilátor začne pracovat. Vyčkejte, dokud podpalovač nevzplane. Zásobník na dřevěné uhlí naplňte pod horní okraj cca 200 g dřevěného uhlí a postavte jej na misku s hořícím podpalovačem, na gril položte grilovací rošt. Na odnímatelný střed roštu nasaďte víčko zásobníku na dřevěné uhlí a vložte doprostřed roštu. Gril je připravený ke grilování již za cca 5 minut po zapálení podpalovače. Upozornění: Používejte výhradně gelové podpalovače! Jako palivo používejte pouze dřevěné uhlí – jiné palivo, např. grilovací brikety apod., nepoužívejte!
Dobrý tip: Při grilování doporučujeme používat menší kousky dřevěného uhlí, gril bude mít vyšší účinnost.

Grilování - na grilovací rošt rozmístěte porce masa, ryb, zeleniny apod. a grilujte obvyklým způsobem. Pokud je teplota při grilování příliš vysoká, otočte ovladačem ventilátoru doleva - snižte výkon ventilátoru a tím i teplotu grilu. Pro zvýšení teploty grilu otočte ovladač ventilátoru doprava. Pro ukončení grilování ventilátor vypněte, kontrolka zhasne a gril nechte vychladnout.

Doplňování dřevěného uhlí - pro doplnění dřevěného uhlí během grilování odsuňte pokrmy ze středu roštu k jeho okrajům a vypněte ventilátor. Stiskněte kleště a vložte je do středu odnímatelné části roštu. Kleště uvolněte, středovou část roštu spolu s víčkem zásobníku na dřevěné uhlí nadzvedněte a odložte do rukojeti roštu. Do otevřeného zásobníku přisypte potřebné množství dřevěného uhlí a ventilátor zapněte na plný výkon. Odnímatelný střed roštu s víčkem vraťte na grilovací rošt.
Dobrý tip: Kleště můžete při grilování odkládat na úchyt roštu.
Upozornění: Nerezový grilovací rošt s odnímatelným středem a víčkem zásobníku na dřevěné uhlí i nerezová nádoba pro zachytávání tuku jsou při grilování velmi horké, nedotýkejte se jich - nebezpečí popálení. Tělo grilu během běžného způsobu grilování nepálí.

Údržba a čištění:
Tělo grilu čistěte vlhkou utěrkou a osušte. Grilovací rošt včetně středové části a nerezovou nádobu pro zachytávání tuku čistěte po každém použití, jsou vhodné do myčky. Před čištěním středové části roštu uvolněte a sejměte víčko zásobníku, po vyčištění oba díly spojte zpět.

Parametry

Další parametry
Typ grilukulatý
Druh použitígril
Funkce uzeníNe
Velikost roštu35 cm
Transportní kolečkaNe
PoklopNe
Odkládací plochaNe
Materiál roštunerez/chrom
Počet roštů1
TeploměrNe
Přenosný grilAno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku36.5 cm
Výška výrobku22.5 cm
Hloubka výrobku41.5 cm
Hmotnost výrobku4.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení36.5 cm
Výška balení22.5 cm
Hloubka balení41.5 cm
Hmotnost balení4.8 kg


Česká značka Tescoma byla založena v roce 1992 a zahrnuje širokou nabídku kuchyňských potřeb, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Všechny výrobky jsou precizně zpracovány a vynikají originálním designem.


TESCOMA je a vždy byla 100% česká společnost se sídlem ve Zlíně, která potřeby do kuchyně nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada výrobků proto nese označení světový patent a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za design.


Obchodní pobočky má v 7 evropských zemích a z exportní centrály v Itálii vyváží do více než 100 zemí světa.
Tescoma prezentacePodělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Zahradní gril HAPPY GREEN 23020J