Zavařovací smaltovaný hrnec DOMO DO322W automatický

0000074583

DOMO

Novinka

Smaltový zavařovací hrnec DOMO, automat s časovačem a kohoutem, časový spínač nastavitelný až na 120 min nebo nepřetržitý chod, regulace teploty od 30 C do bodu varu, ochrana proti přehřátí a chodu nasucho, objem nádoby 27 litrů pro 14 - 18 zavařovacích sklenic, příkon 1800 W Více detailů

není skladem

1 799 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Zavařovací hrnec i nápojový automat

Nevíte, co dělat s bohatou úrodou z vaší zahrady? A co takhle využít služeb šikovného pomocníka v podobě zavařovacího hrnce DOMO DO322W? Díky tomu si snadno připravíte nejen marmelády, pyré, dětskou výživu, ale i polévky nebo guláše – veškeré zásoby tak budou ihned zpracované. Smaltovaný vnitřní povrch je navíc vysoce odolný vůči kyselým tekutinám, takže se nemusíte obávat jeho poškození. Hrnec může skvěle posloužit také jako automat na teplé nápoje, což jistě přijde vhod při velkých rodinných sešlostech.

Velká kapacita, snadné ovládání

Hrnec disponuje 27 litry vnitřního objemu a je určen pro 14 až 18 kusů zavařovacích sklenic o kapacitě 0,75 litru, které se umisťují na plastový rošt. Ke spuštění můžete využít funkci časovače, který lze nastavit až do 120 minut, nebo zvolit nepřetržitý provoz. Teplotu uvnitř hrnce regulujete pomocí otočného knoflíku, a to od 30 °C až do bodu varu. Jakmile bude dosaženo požadovaného stupně, upozorní vás zvuková signalizace, kterou můžete kdykoli vypnout. Teplota je poté automaticky udržována s přesností na 5 °C.

Stoprocentní spolehlivost

Pro zajištění bezpečné obsluhy je hrnec vybaven pojistkou, která zamezuje přehřátí a speciální ochranou proti chodu bez vody. Nechybějí ani tepelně izolovaná madla.

DOMO DO322W je model dodávaný v bílém provedení s černými doplňky. Topné těleso je šikovně skryté pod rovným dnem. Samozřejmostí je úložný prostor na přívodní kabel.

Technické parametry

Typ hrncezavařovací
Objem27 l
Funkce pečeníne
Počet programů1
Nastavitelná teplotaano
Funkce udržení teplotyano
Funkce automatického vypnutíne
Displejano
Příkon2000 W
Barvanerezová/černá

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Hrnec elektrický Hyundai PC 200 bílý