Rowenta Focus 5220 DW5220F1

0000070391

Rowenta

Novinka

Parní žehlička • příkon 2 700 W • stálý výstup páry 45 g/min • parní ráz 180 g/min • žehlicí deska Microsteam 400 HD • přesná špička • ergonomická rukojeť • 300ml zásobník na vodu • systém Anti-Drip proti odkapávání • Eco režim • 1,9m kabel • odvápňování Anti-Scale Více detailů

Není skladem

1 599 Kč

1 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Rowenta Focus 5220, bílá/červená

Žehlička by měla být lehká, snadno ovladatelná a se silným výkonem, aby si hravě poradila i s extra odolnými záhyby. To a mnohem více získáte koupí spotřebiče od společnosti Rowenta. Napařovací žehlička vám zaručí špičkové výsledky během rekordně krátké doby. S příkonem 2 700 W se ihned zahřeje a umožní na látky působit párou 45 g/min (stálý výstup), nebo případně až 180 g/min při aktivaci parního rázu. Máte proto jistotu, že zmizí nerovnosti nejen z jemných látek, ale i z džínoviny, prostěradel a dalších hrubších tkanin.

Před zapnutím přístroje naplňte 300ml nádobku vodou. Kdykoliv vám během práce dojde, jednoduše ji doplňte za pomoci odměrky, aniž byste žehlení museli přerušovat. Pokud potřebujete uspořit co nejvíce energie, zvolte si režim Eco. Ten není tak silný jako parní ráz, nicméně zvládne ušetřit až 20 % energie.

Oblečení po žehlení bude skvěle vypadat. Celkový dojem nebudou rušit ani kapky vody. Systém Anti-Drip brání odkapávání z žehlicí plochy, takže prádlo zůstává krásné a svěží. Žehlička vám bude sloužit dlouhé roky; nestihne se v ní usadit vodní kámen, interiér totiž pravidelně odvápňuje systém Anti-Calc.

 

Skvělé výsledky

Žehlicí plocha Microsteam 400 HD se pyšní jednou z nejlepších distribucí páry. Snadno se dostanete i do hůře dostupných oblastní a velké plochy, např. prostěradla či povlečení, budete mít narovnané v rekordně krátkém čase a bez zvýšené námahy.

Vysoký výkon

Vyhlaste záhybům válku a vytáhněte na ně své nejlepší zbraně. Na klasické nerovnosti si vystačíte se stabilním výstupem páry 45 g/min. Na ty odolnější bude potřeba silnější kalibr, a to parní ráz 180 g/min.

 

445038_4.jpg

Snadné doplňování

Mějte neustále přehled o tom, kolik vody se uvnitř nádržky nachází. Jelikož je průhledná, stačí vám pouze letmý pohled a hned víte, zda je potřeba tekutinu doplnit.

Dlouhá životnost

Žehlička vám bude bezchybně sloužit dlouhé roky. Její stabilně vysoký výkon zajistí kvalitní žehlicí plocha z nerezové oceli. Nechybí ani funkce automatického odvápňování, abyste se o přístroj nemuseli sami vůbec starat.

 

445038_6.jpg

Úspora energie

Zvolte si Eco režim a ušetřete cennou energii, a to až o 20 % oproti klasickému nastavení maximálního výstupu páry.

Beze skvrn

S funkcí Anti-Drip máte zaručeny vždy perfektní výsledky, jež vám nebudou kazit žádné kapičky, které by zkapalněním horké páry mohly z otvorů v žehlicí ploše unikat a špinit tím čisté oblečení.

 

445038_8.jpg

Odolnost proti poškrábání

Kvalitní laserová povrchová úprava žehlicí plochy vám zaručí, že přístroj zůstane dlouhodobě plně funkční a vzhledově jako nový. Neodrazí se na něm dokonce ani setkání se zipem či jinými kovovými předměty.

Pohodlná práce

Svým ergonomickým tvarem vám rukojeť přesně padne do dlaně a zajistí pohodlnou práci, která vám půjde od ruky.

 

445038_10.jpg

Vertikální napařování

Když ráno v rychlosti potřebujete doladit poslední detaily na svém pracovním oblečení, neztrácejte čas vytahováním žehlicího prkna. Žehlička zvládá vertikální napařování, můžete s ní proto rovnat záhyby i u oděvů pověšených na ramínku.

Technické parametry

Záruka24 měsíců
Obecné informace
Typ žehličkynapařovací s kabelem
Příkon2700 W
Žehlicí plochaSpeciální
Objem nádržky (na vodu)300 ml
Výkon
Parní ráz180 g/min
Variabilní pára až45 g/min
Funkce
Systém proti odkapáváníAno
Svislé napařováníAno
SamočištěníNe
OdvápňováníAno
Funkce kropeníAno
Bezpečnostní vypínáníNe
Další parametry
Délka kabelu (text)1,9 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku13.5 cm
Výška výrobku31.0 cm
Hloubka výrobku17.0 cm
Hmotnost výrobku1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení14.5 cm
Výška balení32.0 cm
Hloubka balení18.0 cm
Hmotnost balení1.9 kg
Parní ráz180 g/min
Objem vodní nádržky300 ml
Automatické vypínáníNe
Rovnoměrné dávkování páry45 g/min

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

TEFAL FV1251