Žehlicí systém Tefal Express Compact GV7340

Žehlicí systém Tefal Express Compact GV7340

Tefal

0000059065

Novinka

žehlicí systém • žehlicí deska Ultragliss Diffusion s vysokou kluzností • unikátní patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc prodlužuje životnost • příkon max 2 200 W • variabilní pára až 120 g/min • tlak páry 5 barů • vertikální napařování • délka parní hadice 1,75 m • kapacita vodní nádržky 1,6 l • objem bojleru 0,8 l • délka el. přívodní šňůry 1,8 m Více detailů

Není skladem

4 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Žehlicí systém Tefal Express Compact GV7340

TefalVaše prádlo ještě nikdy nevypadalo lépe. Nezvládá vaše žehlička upravit jemné i klasické prádlo podle vašich představ? Hledáte žehličku, která se jednoduše ovládá a zaručí vám výborné výsledky za minimum času? Pak vyzkoušejte výrobek značky Tefal.

Tefal nabízí model GV7340E0, jež vás již na první pohled zaujme svým neobvyklým moderním designem. Se svými menšími rozměry se spotřebič výborně hodí do každého typu domácnosti, přičemž vám na poličce nebo ve skříni zabere pouze minimální prostor. Když však žehličku zapojíte do elektřiny, rázem se z ní stane vládce domácnosti.

Své prádlo vyžehlíte rychle a snadno. Žehlička se do něj opře vysokým tlakem až 5 barů, který se ihned dostane do látky a srovná ji do latě. Parní ráz přitom šplhá až na číslo 120 g/min, spotřebič si tedy hravě poradí i s tužšími a nepoddajnými látkami. Jako praktickou výhodu bezesporu oceníte také velkou nádržku na vodu, jež se svým objemem 1,6 litru pojme tekutinu na dlouhé žehlení. Na jeden zátah a bez nutnosti doplňování vody tak vyžehlíte celý přetékající prádelní koš.
 

Vysoký tlak

Tlak 5 barů a až 120 g/min parního rázu vám zajistí výbornou kvalitu vyžehleného prádla. Žehlička si snadno poradí i s nepoddajnými látkami.


Kompaktní rozměry

Svými kompaktními rozměry žehlička vyžaduje pouze minimum prostoru. Můžete ji uložit na poličku nebo do skříně k ostatním věcem a vytáhnout vždy, když ji zrovna potřebujete.

Bezpečnost na prvním místětefal

Kvalitní bezpečnostní systém s pevnou úchytkou vám zajistí jednoduché a pohodlné přemisťování žehličky, kamkoliv si přejete.

Žádný vodní kámentefal

Dlouhá trvanlivost a hromady vyžehleného prádla, jenž neztrácí na kvalitě. Žehlička má v sobě zabudován sběrač vodního kamene, na který se přebytečný vápník usazuje. Stačí jej jednou za čas vytáhnout a vyčistit, žehlička tak zůstává dlouhodobě funkční.

Parametry


Žehlicí deska Ultragliss Diffusion s nejvyšší kluzností
Unikátní patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc prodlužuje životnost

* nastavení Eco šetří 20% energie*
* vysoký výkon pro rychlé žehlení a dokonalý výsledek
* rychlo-nahřívací parní generátor – za 2 minuty připraven k žehlení
* doplňování vody bez přerušení žehlení
* lock systém pro snadné uchycení žehličky na generátoru a přenášení
* nový kompaktní design
* variabilní pára až 120 g/min
* tlak páry 5 barů
* systém easy cord – snadná manipulace s přívodní šňůrou/hadicí
* vertikální napařování
* délka parní hadice 1,75 m
* bojler z nerezové oceli
* lock systém pro uskladnění a přenášení
* velká kapacita vodní nádržky 1,6 l
* objem bojleru 0,8 l
* kontrolka prázdné nádržky
* kontrolka připravenosti k provozu
* kontrolka nutnosti odvápnění
* prostor pro uložení přívodní šňůry
* prostor pro uložení parní hadice
* délka el. přívodní šňůry 1,8 m
* příkon max 2200 W

Rovnoměrné dávkování páry120 g/min