Napařovací žehlička ELECTROLUX EDB6120

0000062255

Electrolux

Novinka

Napařovací žehlička Electrolux • parní ráz 130 g/min • systém odvápňování Anti Calc • automatické vypnutí • bezpečnostní kontrolka • hrot z nerezové oceli • objem vodní nádržky 350 ml • délka kabelu 2,5 m • příkon 2200 W • neodkapává • kropítko • hmotnost 1,2 kg Více detailů

Není skladem

1 299 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Napařovací žehlička ELECTROLUX EDB6120

Electrolux EDB 6120Žehlení může být i radost, pokud najdete žehličku, která perfektně padne do ruky, snadno se ovládá, má bezpečné použití a hlavně se o oblečení postará rychle a citlivě. Electrolux EDB 6120 by takové podmínky splnit jistě dokázala a konečně byste si mohli užít domácí práce tak, jak je známe s filmů: s puštěnou hudbou nebo televizí, úsměvem a rychle se plnícím košem vyžehleného prádla.

Pomačkané prádlo přestane existovat

Takové výkony dokážou leda žehličky s vysokým výkonem a ergonomickým řešením, jako Electrolux EDB 6120 bezpochyby je. Parní ráz 130 g/min zahladí jakékoli pomačkání látky a za pomoci kropítka nezůstane vzdorovat ani přeschlé prádlo, délka přívodního kabelu 2,5 m ponechá ruce volnost a samočištění doplněné odvápňováním vody zajistí, že ani po letech se nebudete bát používat vodu z kohoutku.

I do tenkých prostorů se snadno vejde

Electrolux si dal velkou námahu s tvarováním žehlicí plochy. Ocelový hrot je velmi tenký, takže s ním vytočíte i ostré zatáčky okolo knoflíků, límečků či potisků na tričku. Nerezová ocel se v jeho případě projeví jako ideální materiál pro kluznou plochu a 500 otvorů pro rozvod páry jen potvrzuje, že Electrolux je výbornou volbou pro domácí
Parní ráz130 g/min
Objem vodní nádržky350 ml
Automatické vypínáníAno
Materiál žehlicí plochyKeramická
Rovnoměrné dávkování páry40 g/min

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Napařovací žehlička ELECTROLUX EDB6120

Vložit recenzi

Napařovací žehlička ELECTROLUX EDB6120