Žehlička Philips GC3802/20

0000046926

Philips

Novinka

napařovací žehlička • objem zásobníku na vodu: 300 ml • parní ráz: 140 g/min • variabilní pára: 0-40 g/min • příkon: 2 400 W • odvápňování • automatické řízení páry • délka přívodního kabelu: 200 cm • žehlicí plocha SteamGlide • otvor na vodu na boku • svislé napařování • špička Triple Precision • barva: bílá/modrá Více detailů

Není skladem

1 299 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

 Žehlička Philips GC3802/20

Philips GC3802/20, bílá/modráRozšiřte svou domácnost o pomocníka, bez kterého si již po prvním použití nebudete moct svůj život vůbec představit. Žehlička je důležitým přístrojem pro všechny ženy a muže, kteří chtějí chodit mezi lidi upravení a v čistém a krásném oblečení bez záhybů. Značka Philips vám nabízí model, s nímž se koš plný prádla čekajícího na vyžehlení stane během krátké chvilky minulostí.

Silný výkon 2 400 W zajistí, že budete mít žehličku připravenu k použití za velmi krátkou dobu. Vysoký výkon vám dopřeje skvělé výsledky žehlení, jenž půjde jako po másle. Problém nebude představovat žádný druh látek. Proti záhybům můžete bojovat trvalým výstupem páry až 40 g/min, na ty extra odolné kousky pak využijete parní ráz až 140 g/min, který si hravě poradí i s těmi nejvytrvalejšími záhyby.

Philips GC3802/20, bílá/modráAutomatické řízení páry

Žehlení nikdy nebylo snazší. Už nemusíte přemýšlet nad tím, jaké množství páry se hodí k vámi žehlené látce. Stačí zvolit teplotu pro žehlené oděvy, žehlička se již postará o zbytek.

 

Philips GC3802/20, bílá/modráOptimální hmotnost

Kompaktní rozměry, ergonomický tvar a nízká hmotnost, tov še zaručí, že s žehličkou budete moct snadno manipulovat a pohybovat po všech oděvech. Ani po hodinách žehlení vás nebude bolet ruka.

Philips GC3802/20, bílá/modráSteamGlide pro hladké a snadné klouzání

Žehlicí plocha SteamGlide je tajnou zbraní žehličky Philips. Zajistí vám prvotřídní klouzání po látce. Navíc je skvěle odolná proti poškrábání a jednoduše se čistí.

 

Philips GC3802/20, bílá/modráCalc Clean proti usazování vodního kamene

Systém Calc Clean vám nabídne dvojí účinek. Zabraňuje usazování vodního kamene pomocí funkce Calc Clean a tablet, jež automaticky odstraňují vodní kámen. V důsledku pravidelného odvápňování budete muset řešit méně bílých skvrn způsobených kamenem. Příjemným bonusem je delší výkon páry zajišťující kvalitnější výsledky žehlení.

 

Philips GC3802/20, bílá/modráŠpička Triple Precision k doladění detailů

Špičku žehličky můžete využít hned třemi způsoby. Ostrost, drážka na knoflíky a štíhlý design k zakončení vám umožní vyladit i ty nejjemnější detaily a dostat se do velmi obtížně dostupných oblastí, například okolo knoflíků nebo mezi záhyby.

Parní ráz140 g/min
Objem vodní nádržky300 ml
Automatické vypínáníNe
Materiál žehlicí plochyKeramická
Rovnoměrné dávkování páry40 g/min

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Žehlička Philips GC3802/20

Vložit recenzi

Žehlička Philips GC3802/20