Žehlička Philips Azur Performer Plus GC4506/20 bílá/modrá

0000063130

Philips

Novinka

Philips Azur Performer Plus Napařovací žehlička GC4506/20. Žehlicí plocha SteamGlide pro plynulé a snadné žehlení. Automatická kontrola páry pro každou tkaninu. Optimální hmotnost pro nejsnazší ovladatelnost. Špička Triple Precision pro optimální kontrolu a viditelnost. Vestavěná nádobka na odvápnění pro dlouhodobější parní výkon. Více detailů

Není skladem

1 249 Kč

1 499 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Také není žehlení vaší nejoblíbenější činností?

Nezoufejte. Napařovací žehlička Philips Azur Performer Plus GC4506/20 v bílo-modré barvě, vám tuto činnost co nejvíce usnadní. Napařovací žehlička v sobě kombinuje výkon a snadné použití.

1187790.jpgOptimální hmotnost

Jednou se základní vlastností žehličky je jistě její hmotnost. Díky optimální váze 1,7 kg se bude snáze pohybovat po oděvech a vás hned nezačne bolet ruka. Žehlička jednoduše klouže po látce a zaručí dokonalé rovné vyžehlení. Taky nemáte ráda dlouhé stání s žehličkou v ruce? Napařovací žehlička Philips Azur Performer Plus GC4506/20 se může chlubit trvalým výstupem páry až 45 g/min, který zajistí efektivní odstraňování záhybů a tím vám ušetří spoustu času a energie. Napařovací žehlička se díky výkonu 2 400 W velmi rychle ohřívá a vy můžete brzy po zapnutí začít žehlit. 

GC4506/20Žehlící plocha SteamGlide

Máte spoustu košil s knoflíky nebo jiných oděvů se zipy? Žehlicí plocha SteamGlide je vybavena skvělou odolností proti poškrábání, a proto se nemusíte obávat, že ji hned tak poničíte. Každá z vás jistě ví, jakou radost nám činí žehlení košil. Proto se vám špička žehličky Philips Azur Performer Plus GC4506/20 pokusí usnadnit žehlení oděvů s knoflíky, či obtížně vyžehlitelných oblastí. Nabízí ostrou špičku, drážku na knoflíky a štíhlý design zakončení. Konečně přestane být žehlení manželových košil vaší noční můrou. 

1187788.jpgAutomatické řízení páry

Neskonalou výhodu této žehličky spatříte v automaticky řízeném množství páry, kdy nemusíte nastavovat zvlášť teplotu a zvlášť množství páry. Tahle žehlička to zvládne za vás. Zvolíte si jen teplotu pro oděvy a můžete začít. Také se potýkáte s tvrdými a odolnými záhyby? Parní ráz až 170 g vám umožní velmi snadno odstranit všechny nedostatky při žehlení. A vaše prádlo bude vypadat jako ze škatulky. Napařovací žehlička Philips Azur Performer Plus GC4506/20 poskytuje speciálně vyvinutou a zabudovanou nádobku na vodní kámen. Zachytí veškeré částečky vodního kamene, a proto se nemusíte obávat o případné znečištění vašich čerstvě vypraných oděvů. Samočistící proces Self Clean jej vyplavuje ze žehličky a udržuje žehlicí plochu stále čistou a tím nabízí lepší výkon napařování a lepší výsledky žehlení. Pokud tedy patříte mezi milovnice žehlení, můžete si ho dopřávat každý den. 

Co dále žehlička nabízí?

Žehlička Phlips Azur Performer Plus GC 4506/20 se může pochlubit napájecím kabelem délky 2 m a objemnou nádržkou na vodu – 300 ml. Pokud vám přeci jen voda pochybí, máte možnost ji doplnit kdykoliv během používání. Usnadní vám to dvířka s otvíráním do stran. Další výhodou je vertikální napařování a hmotnost žehličky jen 1,7 kg. Nemusíte žehlení milovat, ale díky naší napařovací žehličce Philips Azur Performer Plus GC4506/20 budete mít tuto práci přece jen o něco raději. Zapněte si váš oblíbený romantický film a můžete se pustit do toho.

Parametry

Napařovací žehlička Philips Azur Performer Plus

* Žehlicí plocha SteamGlide pro plynulé a snadné žehlení
* Automatická kontrola páry pro každou tkaninu
* Optimální hmotnost pro nejsnazší ovladatelnost
* Špička Triple Precision pro optimální kontrolu a viditelnost
* Built-in Calc Container pro dlouhodobější parní výkon
* Funkce Self-Clean pro dlouhodobější parní výkon
* Napařování až 45 g/min pro nejlepší odstraňování záhybů
* Parní ráz až 170 g
* Příkon 2400 W pro rychlé nahřátí
* Barva: bílá-modrá

Rychlé a výkonné žehlení
Trvalý výstup páry až 45 g/min usnadňuje odstraňování záhybů
Trvalý výstup páry až 45 g/min zaručuje dokonalé množství páry pro efektivní odstraňování záhybů.

2 400 W pro rychlý ohřev žehličky
Napařovací žehlička Azur Performer Plus o výkonu 2 400 W se rychle ohřívá a poskytne vám výborný výkon a skvělé výsledky žehlení.

Parní ráz až 170 g
Parní ráz až 170 g umožní snadno odstranit i ty nejodolnější záhyby.

Snadné klouzání po všech tkaninách
Žehlicí plocha SteamGlide umožňuje hladké a snadné klouzání
Žehlicí plocha SteamGlide napařovací žehličky Azur Performer, to je prvotřídní klouzání, skvělá odolnost proti poškrábání a snadné čištění.

Řešení pro odstranění vodního kamene
Do zabudované nádobky na vodní kámen se zachycuje vodní kámen během žehlení
Naše speciálně vyvinutá a zabudovaná nádobka na vodní kámen při žehlení zachycuje částečky vodního kamene. Proces samočištění Self Clean jej vyplavuje ze žehličky a je tak dosaženo konzistentního výkonu každý den.

Funkce Self-Clean pro účinné odstranění vodního kamene
Zabudovaná nádobka na vodní kámen a hlavně samočisticí funkce žehlicí plochy odstraní i ten nejvytrvalejší vodní kámen. Čistá žehlicí plocha zlepší výkon napařování a výsledky žehlení.

Pohodlné žehlení
Automatické řízení páry zajistí správnou páru pro každý oděv
Automatické řízení páry vás nezatěžuje vybíráním množství páry. Stačí zvolit teplotu pro oděvy, které žehlíte, a můžete začít.

Optimální hmotnost pro snazší ovladatelnost po oděvech
Žehlička má optimální hmotnost, takže se snadno pohybuje po všech oděvech a žehlení je bezproblémové – žehličku s lehkostí postavíte do odkládací polohy a zase zpět.

Špička Triple Precision umožňuje optimální kontrolu a viditelnost
Špička této žehličky Philips je přesná 3 způsoby: má ostrou špičku, drážku na knoflíky a štíhlý design zakončení. Špička Triple Precision umožňuje dosáhnout i do těch nejobtížnějších oblastí, například okolo knoflíků nebo mezi záhyby.

Parní ráz170 g/min
Objem vodní nádržky300 ml
Automatické vypínáníNe
Rovnoměrné dávkování páry45 g/min

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Žehlička Philips Azur Performer Plus GC4506/20 bílá/modrá

Vložit recenzi

Žehlička Philips Azur Performer Plus GC4506/20 bílá/modrá