-24 %Ušetříte
409 Kč

Přehrávač DVD Sony DVP-SR760H

0000035977

4905524842074

Novinka

Nový DVD/CD/USB přehrávač Sony s HDMI výstupem pro nejlepší obrazovou kvalitu a malými kompaktními rozměry. Sledujte oblíbené disky DVD s vylepšenou kvalitou obrazu, přehrávání široké škály formátů, paměť pozice až pro 6 DVD disků. Celý popis

Do týdne

1 290 Kč

1 699 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 58,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Sony DVP-SR760H

Sledujte disky DVD v kvalitě obrazu blížící se HD a nahrávejte přímo na paměťové zařízení USB

Stylový přehrávač DVD s technologií pro vylepšení obrazu a konektory HDMI® a USB.

Sledujte oblíbené disky DVD s kvalitou obrazu blížící se HD Přehrávejte obsah v mnoha formátech z disků DVD a zařízení USB. Připojte se k televizoru pomocí jediného kabelu HDMI® Užívejte si čistší, ostřejší obraz a zvuk. Filmy na discích DVD vypadají a zní lépe díky výstupu HDMI®, se kterým se kvalita blíží až vysokému rozlišení.

Přehrávejte a nahrávejte filmy, hudbu a fotografie na paměťové zařízení USB - můžete přehrávat obsah přímo ze zařízení Memory Stick™ nebo pevného disku počítače nebo z disku DVD nahrávat na zařízení USB. Přehrávání široké škály formátů - můžete přehrávat z mnoha zdrojů včetně disků CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL a formátů JPEG, mp3, MPEG-4WMA, AAC, Linear PCM a Xvid.

Možnost rychlého nebo pomalého přehrávání se zvukem - Filmy můžete se zvukem i obrazem přehrávat přibližně 1,5násobkem normální rychlosti. Nebo přehrávání zpomalit, abyste mohli lépe sledovat sportovní akce. Zapamatování pozice až na šesti discích DVD - sledovat můžete začít přesně od momentu, kde jste posledně skončili. Tento přehrávač si pamatuje místa pro pokračování až na šesti naposledy přehrávaných discích.

Sledujte vlastní prezentaci s hudbou - Prohlížejte si své obrázky v prezentaci s hudbou na pozadí podle vlastního výběru. Užívejte si je jako film - Pouštějte si disky CD se skvělým zvukem a ukládejte si je na paměťové zařízení USB, aby byly na cestách vždy po ruce. Ovládání přehrávače a televizoru jediným dálkovým ovladačem - Pomocí dálkového ovladače pro televizor můžete na systému přehrávat obsah nebo upravovat nastavení, včetně zapnutí a vypnutí, kanálů a hlasitosti.

Prostorově úsporný kompaktní design - Tento přehrávač vtěsnal mnoho funkcí do kompaktního, stylového a pouhých 270 mm širokého těla.

Parametry

Podpora diskuDVD, CD
Počet portů USB 2.01
HDMI výstupano
Počet HDMI výstupů1
Kvalita obrazu12 bitů / 108 MHz
Digitální výstup zvukukoaxiální
Systém formátu signáluPAL / NTSC
Přehrávání formátůAAC / WMA / LPCM / MPEG1 / MPEG4
Digitální výstup zvuku96 kHz/24 bit

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Sencor SPV 2920