+ Doprava zdarma
Vakuovací fólie v roli, šířka 28 cm, délka 5 m, 2 role v balení. Univerzální fólie pro vakuovačky B-4867, B-4868 i další do šířky 28 cm. Pro sous-vide vakuování a prodloužení trvanlivosti potravin.
Vakuovací fólie v roli • kompatibilní se svářečkami G21 Onyx, G21 Nefrit a další s šířkou do 28 cm • 2 kusy o rozměrech 28 × 600 cm • pevný a zdravotně nezávadný materiál • vhodné i pro sous-vide...
Vakuová svářečka fólií Bravo B-4867 - Revoluční způsob uchovávání potravin ve vakuu (bez působení vzduchu) prodlouží až 5ti násobně jejich trvanlivost. Díky vakuování si potraviny uchovávají přirozenou čerstvost a kvalitu.
S vakuovou baličkou Sencor SVS 3010GY snadno uchováte potraviny čerstvé a kvalitní. Vakuovačka je kompatibilní s více druhy fólií.
Automatická vakuovačka DOMO DO331L potravin s marinováním masa a integrovanou řezačkou fólií. Vakuová nádoba na marinování i odsávací hadička na vakuové dózy v balení. Dvojitý pevný svár.
Vakuová svářečka fólií DOMO DO327L s vlastním kompresorem vytvářejícím podtlak až 0,7 bar. Uchová Vaše potraviny až 5x déle čerstvé.
Vakuová svářečka fólií ETA Freshie 2762. Plně automatická funkce: uzavřením pevně zajistí fólii, odsaje vzduch, zataví spoj Funkce vakuování Funkce samostatného svařování Vynikající kvalita.
Plně automatická vakuovačka fólií Gallet MSV 250 Narbonne s příkonem 110 W, která vám zaručí kvalitní spojení fólií a uchovat tak potraviny s delší trvanlivostí. Disponuje tepelnou pojistkou a světelnou signalizací pro odsávání a svařování. Má jednoduché ovládání a funkci svařování a vakuování.
Vakuová balička MAXXO VM PROFI. Zvýšený výkon, dvojité sací čerpadlo a dvojitý svár v nerezovém designu vakuové baličky Maxxo VM PROFI. Revoluční způsob uchovávání potravin ve vakuu (tj bez působení vzduchu) prodlouží až 5ti násobně jejich trvanlivost.
Svářečka fólií Sencor SVS 1010WH 110 W, 65 × 355 × 155 mm, 5 Vakuových sáčků 20 × 30 cm, 1 Vakuová folie 20 × 200 cm.
Vakuováním uchováme až po 4x delší dobu čerstvost potravin. Proto je vakuovačka skvělým způsobem, jak uchovat sezónní potraviny a vyhnout se nechtěnému vyhození.
Revoluční způsob uchovávání potravin ve vakuu (tj bez působení vzduchu) prodlouží až 5ti násobně jejich trvanlivost.Díky vakuování si potraviny uchovávají přirozenou čerstvost a kvalitu. Vhodné pro zavakuování potravin a následnou moderní přípravu kuchařskou metodou Sous-vide v přesně teplotně kontrolované vodní lázni.
Vakuová balička potravin DOMO DO336L s kompresorem o výkonu 20 l/hod. Automatický program odsátí a zavaření sáčku i možnost manuálního ovládání. Hadička a funkce pro odsávání vakuových nádob.
Svářečka fólií ETA 7762 90000 Aspira - Příkon: 130 W • Režim dvojitého sváru • Maximální tlak až 800 mbar • Výkon pumpy až 30 l/min • LED displej s odpočtem • Prodloužení čerstvosti až 5x déle • Možnost použití sáčku až do 30-ti cm šířky • Funkce: automatické vakuování, marinování