Velký přehled květináčů a truhlíků - Jaro 2021


Rok se s rokem sešel a jaro už nám začíná opět klepat na dveře. Jaro se nese ve znamení barev, nových trendů a nabíjí nás novou energií, kterou posléze čerpáme v celém roce. Prohlédněte si náš sortiment květináčů a truhlíků v různých barevných kombinacích a rozměrech v atraktivním designu.

Půvabnou imitaci pleteného květináče si jednoduše zamilujete

Žhavou novinku letošního jara představují plastové květináče SPLOFY. Květináče se vyrábí ve variantách o průměru 13 cm, 16 cm, 22 cm, 26 cm a největší průměr činí 30 cm.Krajky jsou IN!


Krajky prostě letí. Široká paleta barev potěší nejen náruživého zahrádkáře, ale nezatíží ani vaši peněženku. Květináče LACE o průměrech 11,2 cm, 13,5 cm a 16 cm jsou pravým veselým doplňkem do vaší domácnosti.
Květináče s krajkou NATURO


Kouzelné květináče s SANDY bowl

Květináče Tulipán

Průhledné květináče pro květiny vyžadující více světla Orchid

Stylové v každé situaci! Květináče a truhlíky v lesku.


Závěsné květináče MARINA ve velikostech 20 cm, 25 cm a 30 cm

Stylové květináče pro komeční prostory i domácnosti v matném provedení i lesku

Kouzelné truhlíky s krajkou

Truhlíky LACE a TREE patří k designovým favoritům. Ladná symfonie jarních barev v kombinaci něžnou krajkou představuje hit  zahrádkářství. Truhlíky jsou k dispozici v délce 28,5 cm.


HITEM zůstávají květináče Balconia

Balkónové květináče v různých barvách a velikostech 30 a 60 cm. Eliptický tvar s otvorem pro dešťovou vodu. Balconia OVI přináší vašemu balkonu nový život. Proměňte balkon do zelené oázy, ze které se vám už nebude chtít odejít.


Samozavlažovací truhlíky s ratanovým výpletem a malé truhlíky


Stylové samozavlažovací truhlíky GARDEN

Samozavlažovací truhlíky EXTRA line


Samozavlažovací truhlíky z kolekce FANTAZIE s datumovkou a volitelným umístěním zálivky

Neopomeňte bylinky


Existuje minimálně 10 druhů bylinek, které využijete třeba v kuchyni, při léčbě různých neduhů nebo jako voňavou dekoraci. Jako inspiraci doporučujeme levanduli, majoránku, meduňku, bazalku, pažitku a petrželku, koriandr na zkoušku, tradiční šalvěj, jednoletý kopr, pelyněk nebo tymián.U nás vyberete vždy správně, Vaše domácí potřeby.