Ochlazovač vzduchu SENCOR SFN 9021WH

0000074129

8590669227204

SENCOR

Novinka

Ochlazovač vzduchu se 4 funkcemi, 3 rychlostmi a 3 provozními režimy. Sencor SFN 9021WH nabízí možnost vypnutí funkce zvlhčování vzduchu a vyniká zvlhčovacím okruhem s vodním čerpadlem. Nechybí ani dálkové ovládání, LED displej a vyjímatelný prachový filtr. Celý popis

Není skladem

3 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 79,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Popis produktu

Multifunkční ochlazovač SENCOR SFN 9021WH v bílé barvě promění vaši domácnost v příjemné a svěží místo. Používá k tomu hned 4 funkce – letní ventilátor, zvlhčovač vzduchu, ochlazovač vzduchu a funkci Ionizace, kdy navodí atmosféru svěžího vzduchu po dešti. Funkci zvlhčování vzduchu můžete vypnout. LED displej s podsvícením je přehledný. Čelní mřížku s funkcí SWING zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu. Vyjímatelný prachový filtr a vyjímatelná nádržka na vodu ochlazovače značně usnadňují údržbu.

Klíčové vlastnosti ochlazovače vzduchu SENCOR SFN 9021WH

  • Ochlazovač vzduchu se čtyřmi funkcemi a třemi režimy
  • Má LED displej s podsvícením a ukazatel vodní hladiny
  • Můžete ho ovládat i dálkově
  • Prachový filtr a nádržka na vodu se dají snadno vyjmout
  • Součástí je i chladící náplň, kterou do přístroje můžete použít
  • Se SENCOR SFN 9021WH se snadno manipuluje
  • Příkon 110 W

Myslí na vaše pohodlí

Ochlazovač SENCOR SFN 9021WH nabízí 3 rychlosti a 3 provozní režimy. Režim Normal bude konstantně chladit s nastavenou intenzitou. S režimem Natural osvěží váš dům přírodní vánek. Režim Sleeping se pak postará o příjemný a ničím nerušený spánek. Na přístroji můžete nastavit časovač pro automatické vypnutí. Zvlhčování či ochlazování se vypíná automaticky, pokud se nádržka vyprázdní. SENCOR SFN 9021WH myslí na vaše pohodlí, proto je k dispozici dálkové ovládání a také prostor pro jeho uložení na zadní straně přístroje. Manipulace je snadná díky integrovanému madlu a pojezdovým kolečkům.

Technické parametry

Typ klimatizacemobilní
Časovačano
Dálkové ovládáníano
Displejano
Funkce odvlhčováníne
Funkce ventilátoruano
Funkce topeníne
Funkce čištění vzduchuano
Hlučnost vnitřní jednotky66 dB
Příkon chlazení90.07 W
Šířka27.9 cm
Výška82.5 cm
Hloubka35.5 cm
Barvabílá


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Ochlazovač vzduchu SENCOR SFN 6011WH