Flonal pánev PIETRA DURA INDUKČNÍ hluboká 54 mm, průměr 280 mm

0000063289

8001569091555

Flonal

Novinka

Kuchyňská pánev o průměru 28 cm s vnitřním nepřilnavým povrchem se strukturou granitu.  Díky tomuto povrchu lze vařit zcela bez tuku, vařit zdravě a přesto chutně. Ideální pro přípravu omelet, steaků, zeleniny, apod. pro 3 - 4 osoby. Výrobek je vhodný na elektrické, plynové a sklokeramické varné desky a sporáky, je vhodný i na indukci. Celý popis

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

1 199 Kč

1 499 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 40,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Vše o produktu

Flonal pánev PIETRA DURA INDUKČNÍ hluboká 54 mm, průměr 280 mm

Kuchyňská pánev o průměru 28 cm s vnitřním nepřilnavým povrchem se strukturou granitu.  Díky tomuto povrchu lze vařit zcela bez tuku, vařit zdravě a přesto chutně. Ideální pro přípravu omelet, steaků, zeleniny, apod. pro 3 - 4 osoby. Výrobek je vhodný na elektrické, plynové a sklokeramické varné desky a sporáky, je vhodný i na indukci. Řada obsahuje zajímavé tvary a novinky, které na trhu v ČR a SR ještě nejsou prodávány. Celkem řada obsahuje 13 položek.

Perfektní vedení a držení tepla. Dělejte si míchaná vejce, steaky či jiné pochoutky rychle, zdravě a hlavně bez připalování. Jednou z klíčových vlastností pánví, které ovlivňují jejich funkčnost je držení a vedení tepla. Pánve Flonal jsou toho důkazem. Například míchaná vejce připravíte během chvíle tak, že pánev rozehřejete (každá pánev je připravena ve chvíli, kdy na ni necháte ze svých prstů kápnout vodu a pokud se z vody udělají kuličky, je připravena), dáte na ni trošičku másla pro lepší chuť a odstavíte ji – po vlití vajec se na pánev pomalu dodělají do stavu, který vám může závidět řada restaurací či kaváren. snadná Péče o pánev Pánve Flonal se vyznačují snadnou údržbou.

Určitě tak před vařením nemusíte přemýšlet, zdali ji použít, vzhledem k náročnému čištění, či nikoliv. Po použití ji ještě za horka zchlaďte studenou vodou a zbytky jídla setřete obyčejnou papírovou utěrkou či šetrnou houbičkou – víc není potřeba.

Vlastnosti

  • Použití: indukce
  • Vlastnosti: s nepřilnavým povrchem
  • Průměr: 28 cm
  • Objem: 2,8 l
  • Barva: Šedý granit
  • Indukce: ANO

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Flonal pánev PIETRA DURA INDUKČNÍ hluboká 54 mm, průměr 280 mm

Vložit recenzi

Flonal pánev PIETRA DURA INDUKČNÍ hluboká 54 mm, průměr 280 mm